7/24  +90 212 429 81 20 +90 532 175 36 26 bilgi@argeseajans.com  2/3/6 Taksit
 

KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet

QR Kodlu Kartvizit

  QR Kodlu Kartvizit
Kartvizit   Acil Kartvizit   Şeffaf Kartvizit    Katlanmış Kartvizit   3D Kartvizit   Aynı Gün Kartvizit
QR Kodlu Kartvizit   Kare Kartvizit
 
Ek ücret ödemeden kartvizitlerinize QR Kod ekleyebiliriz!

QR Kodlu KartvizitQR Kod nedir?

QR kod (Quick Response Code - Hızlı Yanıt Kodu). 2D (iki boyutlu) bir barkod çeşididir. QR kod içeriği herhangi bir kısa metin, e-posta adresi, web sitesi linki (URL) ya da herhangi bir bilgi olabilir. QR kod okuyucu bir yazılım vasıtasıyla bir cep telefonu rahatlıkla QR kod okuyabilir ve ilgili metnin sayfasını cep telefonun tarayıcısında hızlı bir şekilde açabilir.

QR Kod nerelerde kullanılır?

QR kod bir çok alanda kullanılabileceği gibi basılı metaryallerde de (Örnek: insert, bilboard..) kullanılabildiğini sıkça görmüşsünüzdür. Örneğin; kartvizitteki QR kod kullanımı kartvizitlerinizi daha şık ve kurumsal bir hale getirecektir. Tüm kartvizit çeşitlerine QR kod uygulanabilmektedir.

Kartvizitinizde QR kod kullanmak istiyorsanız sipariş esnasında QR kod istediğinizi ve QR kod metninizi belirtmeniz yeterli. QR kod kullanımı tarafımızca oluşturulup ek ücret talep edilmemektedir.


1.000 Adeti 50 TL'den başlayan fiyatlarla kartvizit çeşitlerimizi inceleyiniz

 

Alttaki linklerden QR Kod uygulamarını cep telefonlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz
:

* Adroid işletim sistemi için: https://play.google.com/store/apps/details?id=la.droid.qr&hl=tr
* iphone işletim sistemi için: https://itunes.apple.com/tr/app/bir-qr-barkod-okuyucu-generate/id543486089?l=tr&mt=8
 
 
QR Kodlu Kartvizit şablonları.
 
kartvizit

Kartvizit Kod No TYQKYK1
kartvizit

Kartvizit Kod No TYQKYK2
  
  
''Freelance Tasarımı'' grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır.
 
kartvizit

Kartvizit Kod No TYQKYK3Grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır. Bu tasarım şablonlarından gelen sipariş tutarlarının %5'lik kısmı hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.
 
 
KaydetKaydetKaydetKaydet