7/24  +90 212 429 81 20 +90 532 175 36 26 bilgi@argeseajans.com  2/3/6 Taksit
 

KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet

Fotoğraf Çekimi


  Fotoğraf Çekimi
Profesyonel ekipmanlarımızla ürünlerinizin çekimlerini yapıyoruz!

Katalog, dergi, fiyat listeleri, broşür vb. basılı işlerinizde kullanılmak üzere ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel ekipmanlarımızla çekiyor ve kullanıma hazır halde cd formatında size teslim ediyoruz.Ürünlerinizi profesyonel stüdyo ortamında çekiyoruz. Ürünleri, karşılıklı görüşme sonrası biz gelip alıyoruz ya da siz stüdyomuza bırakarak çekim sonrasında stüdyomuzdan teslim alıyorsunuz.

Şayet ürünleriniz taşınamayacak kadar büyükse ya da stüdyo ortamı sağlamaya gerek bulunmuyorsa;
bu durumda yine ürün ebatlarına göre çekim için iş yerinizde bir alan ayırıyorsunuz. Bize ayıracağınız bu alanı ekipmanlarımızı kullanarak fotoğraf çekimleri için uygun bir ortam haline getiriyoruz. Küçük bir masa bile bu iş için yeterli olabilir. Çekimler genellikle ürün sayısına ve ürünün/ortamın zorluğuna göre en geç 3 gün sürebiliyor.

Ürünlerinizin fotoğraf çekimlerinin bitmesinin ardından dekupajları yapılarak jpeg formatlarında CD içerisinde fotoğraflarınızı temiz bir şekilde size teslim ediyoruz.
 Ürün Fotoğrafı Çekim Fiyatları
 1 Parça (parça başı)50,00 TL
 2-10 Parça (parça başı)40,00 TL
 11 ve Üzeri Parça (parça başı)30,00 TL
Kendi iş yerinizdeki çekimlerde fiyatlara +50 TL eklenmektedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydet