7/24  +90 212 429 81 20 +90 532 175 36 26 bilgi@argeseajans.com  Kredi Kartı  Ücretsiz Kargo
Online Matbaa Hizmeti
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet

Web Tasarım

 
ALTTA MÜŞTERİMİZE AİT KARTVİZİT ÇALIŞMASINDA KURUMSAL WEB VE MAİL ADRESİ EKLİ VE EKLENMEMİŞ HALLERİ MEVCUT. TASARIMDA GÖRÜNTÜ VE GÜVENİLİRLİLİK AÇISINDAN WEB VE MAİL ADRESİNİN ETKİSİNİ ANINDA FARKEDEBİLİRSİNİZ...
 
Web Tasarım Bilgilendirmesi;
* Açılacak olan web siteniz (STATİK) yani *Anasayfa *Hakkımızda *İnsan Kaynakları *Ürünlerimiz *İletişim sayfalarından oluşmaktadır.
* Tüm grafik görseller profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
* Web sitenizin yayına verilme süresi sizden istediğimiz bilgilerin bize gönderiliş hızınıza bağlı olarak ortalama 24-48 saattir.
* Unutmayalımki size bir online satış portalı açmıyoruz, üstte de belirttiğimiz gibi statik bir web sitesi açacağız. Amacımız sizi dünyanın her yerinden anında ulaşabilir yapmak, kısaca yapacağımız web tasarımınız online bir sanal-dijital kartvizitiniz olacaktır ve en önemlisi firmanıza ait açılacak olan web adresinize özel mail hesabınızın olması size (+) prestij katmakla birlikte kurumsal görünmenizi sağlayacaktir. (Örneğin; Üstte müşterimize ait basılı kartvizit tasarımına bakarak ne demek istediğimizi rahatça anlayacaksınız.)

Ek Bilgileri;
* Dilediğiniz kadar firmanıza özel mail hesabı açılabilir. (Örneğin isim@firmaadi.com gibi...)
*
Talep edilecek web tasarım ücreti 1 (Bir) yıllıktır, ek bir ücret yıl içerisinde talep edilmemektedir. Verilen fiyat 2 yıl için sabittir, 3.yılda sadece % 20 artış olacaktır.
* Bize dilediğiniz an iletişim araçlarımızdan biriyle ulaşabilir, web siteniz hakkında bilgi alabilir, revizyon isteğinde bulunabilirsiniz.
* Firmanıza özgü açılacak olan mail hesaplarınızı gmail adresiniz varsa oraya da bağlayabilir rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.


Sayfa zamanla güncellenmektedir, takip etmenizi rica ederiz...