7/24  +90 212 429 81 20 +90 532 175 36 26 bilgi@argeseajans.com  2/3/6 Taksit
 

KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet
  ArgeseAjans.com Genel İş Akışı ve Garanti
 
 
 
    İŞ AKIŞI
1.  Yapılacak tasarımda yer almasını istediğiniz bilgileri (isim, adres, logo..) e- mail veya,

     skype yoluyla bize gönderiyorsunuz.

2.  Birkaç alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz için size gönderiyoruz.
Beğendiğiniz tasarımı
     onaylıyorsunuz veya tekrar düzeltmeler talep ediyorsunuz.

3.  Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Ödeme dahil herşey buraya kadar söylemeye gerek yok

     çağın kolaylığı olan internet üzerinden.

4.  Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız ürün, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede
     basılıp hazır ediliyor.

5.  Ürününüz kargo ile adresinize gönderiliyor. Mutlu son :)
 
 
Yukarda belirtilenler genel iş akışıdır. E-mail yazışmaları yerine Skype eklenip anında karşılıklı yazışarak tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz.
 
Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini tekrar ödemeniz gerekir.
Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları www.argeseajans.com'un sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. www.argeseajans.com gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı ve müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı argeseajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Argese Ajans uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.

Bizim Sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan Argese Ajans sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.
ArgeseAjans.com diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. ArgeseAjans.com, bağlantı verilen sitelerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. ArgeseAjans.com, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

 
 
Satış Sözleşmesi
 
 • www.argeseajans.com'dan banka havalesi ya da posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilir.
 • Ödemesi yapılmamış siparişler işleme alınmaz. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişlerin verildiği an değil havalenin hesaplarımıza yattığını belirlediğimiz andır.
 • Sipariş iptali ödemenin elimize ulaşmasının ardından 30 dakika içinde 0212 429 81 20 numaralı telefona veya bilgi@argeseajans.com e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşürülerek ödeme iade edilir.
 • Ürün fiyatlarının bazıları Euro olarak verilmekte olup alışveriş sırasında tüm fiyatlar sipariş ile borcun ilgili satıcı firmanın banka kayıtlarına girdiği günkü Merkez Bankasının Euro'ya uyguladığı TL karşılığı olarak ifade edilmektedir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzeme bedelinin ve KDV tutarınında hesaba yatırılması gerekmektedir. KDV oranı %18'dir.
 • Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.argeseajans.com sorumlu değildir.
 • Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmemesini imkansızlaştıran halleri mücbir sebep (Tabi, afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde inemi mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mucbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devam etmesi durumunda satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi
  bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. İşbu mücbir sebep 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 • Şehir içi (İstanbul) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren 2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş gününde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılmakta olup kargo ücreti Argese Ajans'a aittir.
 • Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içerisinde teslim edilememesi durumunda bilgi@argeseajans.com e-posta adresine mail atarak durum ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo şirketi tarafımızdan veya müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir.
 • Ürün iadesi ürün teslim alındıktan 2 gün içerisinde yapılmalıdır. Kargo ücreti Argese Ajans'a aittir.
 • İadesi yapılacak ürünler, Argese Ajans Kurucusu Fatih Erdoğan'ın anlaşmalı olduğu kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Kargo ücreti Argese Ajans'a aittir.
 • www.argeseajans.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
 
Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası
 
Bu gizlilik politikası www.argeseajans.com URL'i ve URL'nin alt bölümlerinde geçerlidir.

www.argeseajans.com müşteri firmalarının yayınlanması için bildirmiş olduğu adres, telefon, teknik destek, e-posta gibi bilgiler ilgili sayfalarda yayınlanır. Ancak üye firmaların şifre, e-posta, adres, telefon, kredi kartı numarası gibi kişisel bilgileri ilgili üyenin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz, üçüncü şahıslara iletilemez veya herhangi bir amaçla kullanılamaz.

Site adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, üyelere ait hiçbir bilgiyi 3.şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli yazılımlarla korunmakta birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Argese Ajans Kurucusu Fatih Erdoğan tarafından güncellenebilir. Lütfen bu bilgileri peryodik olarak kontrol ediniz.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Argese Ajans Kurucusu Fatih Erdoğan müşterisi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.