7/24  +90 212 429 81 20 +90 532 175 36 26 bilgi@argeseajans.com  Kredi Kartı  Ücretsiz Kargo
Online Matbaa Hizmeti
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet

Yardım

 
   * Bu sayfamızdan site kullanımı ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
   * Yardım sayfamız yeterli değilse ''Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz'' ile iletişime geçebilirsiniz.
 
 

''Tıkla, ısmarla'' sloganınız var bunu biraz daha açıklar mısınız?

Detaylı bilgi için Hakkımızda yazımızı okuyunuz.

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizde istediğiniz ürünün kod numarasını, miktarını ve bilgilerinizi bize Sipariş Formu ile bildiriyorsunuz. Verilen bilgilere göre ürün tasarımı hazırlanmakta ve size e-posta ile sunulmaktadır. Tasarım onayladıktan ve ödemesi yapıldıktan sonra ürününüz bize belirtilen adrese kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti Argese Ajans'a aittir.

Tüm matbaa ürünlerini yapıyor musunuz?

Neredeyse yapabilmekteyiz. Sipariş & Fiyat Talep Formundan ürün bilgilerinizi bize gönderin, yapılabiliyorsak fiyatıyla birlikte detaylı bilgi için size dönüş yapalım.

Ürünlerinizin fiyatlandırmasına tasarım ücreti dahilmi?

Evet.

Ürünlerinizin fiyatlandırmasına KDV dahilmi?

Hayır. KDV oranı %18'dir.

Kargo ücretlimi?

Hayır. Türkiye'nin her yerine ücretisiz kargo.

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?

Şehir içi (İstanbul) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren 2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş gününde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir.

Yaptırmış olduğum ürünümün tasarımını saklıyor musunuz?

Evet. Şirket Ad'ınıza ait veri bankamızda saklanmak üzere dosya açılmakta olup, istediğiniz anda ürün tasarımlarınızı ister mail isterseniz de cd formatında bizden her an ücretsiz teslim alabilirsiniz.

Ürünlerinizin ucuz olmasının nedeni nedir?

Türkiye'nin pek çok ilinden alınan siparişler aynı anda baskıya girmesiyle ürün maliyeti de düşürülmektedir.

Sitenizdeki herhangi bir ürün siparişinde ödeyeceğim tutar tam olarak nedir, ek ücret vs. ekleniyormu fiyatlarınıza?

Hayır.. Ek ücret eklenmemektedir. Sitemizdeki herhangi bir ürünümüz standart Ürün Fiyatı + KDV 'den oluşmaktadır.

Ürün baskısında ne tür makinalar kullanıyorsunuz?

Tüm ürünler 1.kalitedeki dört renkli ofset matbaa makinalarında, trigromi baskı tekniği ile fotoğraf kalitesinde basılmaktadır.

Selefon nedir?

Kağıdın üzerine özel bir teknikle uygulanan plastikimsi bir kaplamadır. Parlak veya Mat selefon olarak iki çeşittir. Selefon kaplanan yüzey ıslanmaz, kirlenmez. Selefonlu ürünler göze daha hoş gelmektedir.

Kendi hazırladığım tasarımlarımı size bastırabilir miyim?

Tabii bastırabilirsiniz. Bunun için özel olarak hazırlanmış olan Tasarım Gönder sayfamızı inceleyiniz.

Şirketim için hangi kartvizit çeşidini kullanmam gerek?

Ürün siparişlerinde bizlere en çok sorulan ve bizim de en çok üzerinde durduğumuz soru ve nokta bu. Şirketiniz için hangi ürünü veya kartviziti seçmelisiniz.. Bunun için tüm ürünlerimizin altına ürünler hakkında detaylı bilgiler yazmaktayız. Bu bilgiler sayesinde size uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yazılan bu bilgiler yetersiz ise bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Online msn üzerinden karşılıklı yazışarak profesyonel ekibimiz ile her konuya birlikte çözüm bulmaya çalışabiliriz. İnceleyin: Kartvizitler

Sipariş formuna tasarım ve firma bilgilerimi yazıp gönderdikten sonra, hemen baskı aşamasınamı geçiyorsunuz?

Hayır. Siparişlerin sağlıklı olabilmesi için özel olarak hazırlanmış olan ArgeseAjans.com İş Akış Grafiğini inceliyiniz.

Siparişlerimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin durumunu iletişim sayfamızdaki msn adreslerimizden birini ekleyerek her an grafikerlerimizden bilgi alabilir  veya 0212 429 81 20 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz.

Siparişimi iptal edebilir veya değiştirebilir miyim?

Sipariş iptali ödemenin elimize ulaşmasının ardından 30 dakika içinde 0212 429 81 20 numaralı telefona veya bilgi@argeseajans.com e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşürülerek ödeme iade edilir. Ürününüzü teslim aldığınızda herhangi bir düş kırıklığı yaşamamak için siparişinizi vermeden önce lütfen tasarımınızı dikkatle gözden geçiriniz. Baskıya girmemiş ürünlerinizde her türlü değişime gidebilirsiniz.

Sitenizde beğendiğim bir şablondan firmama ait kurumsal kimlik oluşturabilir misiniz?

Evet. Bunun için Kurumsal Kimlik sayfamızı inceleyiniz. Örneğin; sitemiz üzerinden beğendiğiniz bir kartvizit şablonundan kurumsal kimlik oluşturabiliriz.

Bankaların havale-eft ücretlendirmesi ne kadar bilginiz varmı?

Ödeme sayfamızda bankalara ait ayrıntılı bilgi bulunmaktadır.

Bazı ürünlerinizin yanında Gün içerisinde hafta içi 15:00, hafta sonu 11:00'a kadar onaylanan siparişlerde ''HEMEN TESLİM'' yazılı ürünlerimizi o gün içerisinde kargoya teslim etmekteyiz. grafiğini eklemişsiniz, bunun anlamı nedir?

Gün içerisinde hafta içi 15:00, hafta sonu 11:00'a kadar verilen siparişlerde Gün içerisinde hafta içi 15:00, hafta sonu 11:00'a kadar onaylanan siparişlerde ''HEMEN TESLİM'' yazılı ürünlerimizi o gün içerisinde kargoya teslim etmekteyiz. yazılı ürünlerimizi o gün içerisinde kargoya teslim etmekteyiz.

Bazı hazır şablonlarınızın üst kısmına''Freelance Tasarımı'' grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır.grafiğini eklemişsiniz, bunun anlamı nedir?

''Freelance Tasarımı'' grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır.grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır. Buradan tekrar belirtmek isteriz ki bizlere dışarıdan yardımcı olan tüm grafikerlere teşekkür ederiz.

Bazı hazır şablonlarınızın kod kısmınaGrafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır. Bu tasarım şablonlarından gelen sipariş tutarlarının %5'lik kısmı hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.grafiğini eklemişsiniz, bunun anlamı nedir?

Grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır. Bu tasarım şablonlarından gelen sipariş tutarlarının %5'lik kısmı hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. grafiği ekli şablonları şirketimiz bünyesinde çalışmayan, fakat bizlere dışarıdan yardımcı olan grafikerlerin yapmış oldukları tasarımlardır. Bu tasarım şablonlarından gelen sipariş tutarlarının %5'lik kısmı hayır kurumlarına bağışlanmaktadır.

Ürünlere ait kağıtları gr. cinsinden nitelendirmişsiniz, bu ne demek?

Kağıdın bir metrekaresinin (m2) gram cinsinden ağırlığına denir. Ölçü birimi gr/m2'dir. Ürünün ağırlığı kağıdın gr/m2'siyle doğru orantılıdır.

Kartvizitime eklettiğim QR Kodunu baskı aşamasına geçmeden gsm ile okutuyor musunuz?

Evet. QR Kodlu ürünler baskı aşamasına geçmeden deneme baskısı alınarak QR Kod programı yüklü gsm ile okutularak QR Koda girilen bilgiler incelenmektedir.

Satıcı bayiiniz olmak istiyorum?

Bayiilik sistemimiz ve şubelerimiz şu an için bulunmamaktadır.


Sitemizi gezinirken tarayıcımla ilgili bazı uyarı hata mesajları alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu sorununuz için Tarayıcı Destek sayfamızı ziyaret ediniz.

Bünyemizdeki açık iş ilanlarımıza ulaşmak için...

Sitemiz İnsan Kaynakları veya üyelik sayfamızdan da açık iş ilanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Kargo ile ilgili sorularınız için...

Yurtdışı Kargo sayfamızı gezinin.

 

 
Siparişimden memnun kalmadıysam ne yapmalıyım?

Müşteri memnuniyetine önem veriyor, Argese Ajans deneyiminizin olumlu olmasını arzu ediyoruz. Eğer ürününüzden tam olarak memnun kalmadıysanız veya
ürününüzü teslim aldığınızda hasarlıysa, siparişinizin planlanmış teslim tarihini takiben 30 gün içinde Müşteri Hizmetleri Temsilcimizle iletişime geçin. Ürününüzü teslim aldığınızda herhangi bir düş kırıklığı yaşamamak için siparişinizi vermeden önce lütfen tasarımınızı dikkatle gözden geçirin.
 
Memnuniyetinizin Garantisi

Argese Ajans olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sipariş ettiğiniz ürünlerin beklentinizi karşılamaması halinde lütfen bizimle iletişime geçin; Argese Ajans ile çalışmanızdan memnun kalmanızı sağlamak için mümkün olan her şeyi yapacağız. Şablonlarımızdan memnun değilseniz ya da neyi daha iyi yapabileceğimizi düşünüyorsanız görüşlerinizi bekliyoruz.
 
Yardım sayfamız yeterli değilse aşağıdaki formdan Müşteri Hizmetleri Temsilcimizle iletişime geçin.

Müşteri Hizmetleri Formu